جشنواره زمستانه 1397


شرکت توسعه فن آوری آریا وندیداد به جهت رعایت مشتری مداری و ارائه سرویسهای ویژه به مشتریان خود، جشنواره زمستانه خود را آغاز نموده و از تاریخ 18 دی ماه 1397 تا پایان اسفند 1397 کلیه خدمات طراحی وب سایت و پورتال را با 20 درصد تخفیف ویژه ارائه می نماید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

سازمان شما برای پیشبرد اهداف خود نیازمند نرم افزارها و برنامه های سفارشی و خاص منظوره است، ما کمک می کنیم تا ایده هایتان به واقعیت رسیده و کسب و کارتان پیشرفت نماید.

نسخه پایه

این نسخه از وب سایت برای افراد، شرکتها، موسسات یا کسب و کارهایی پیشنهاد می شود که تا کنون وب سایت نداشته یا از وب سایت خود رضایت ندارند. برای شروع حضور و گسترش کسب و کار خود در اینترنت می توانید با هزینه ای کم یک وب سایت به عنوان کاتالوگ الکترونیکی محصولات خود فراهم نمایید. یک طراحی ویژه مختص کسب و کارتان می تواند معرف معتبری برای شما در دنیای وب باشد.

نسخه حرفه ای

برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود برنامه ریزی کنید و با استفاده از یک وب سایت حرفه ای محصولات و خدمات خود را معرفی نموده و مشتریان را به سمت خود جذب نمایید. می خواهید در دنیای اینترنت دیده شوید، محصولات و خدماتتان را به فروش برسانید، اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید، از مشارکت افراد و مشتریان استفاده کنید، بازاریابی و تبلبغات کنید، پس این نسخه از وب سایت برای شما آماده شده است.

نسخه سازمانی

بهترین خدمات را برای مشتریان خود در نظر دارید، می خواهید با خدمات متنوعی که در وب سایت خود دارید، از رقبا خود عبور کنید، اطلاع رسانی کنید و اطلاعات مفیدی را در اختیار مشتریان خود قرار دهید، محصولات متنوع خود را به فروش برسانید، رضایتمندی مشتریان خود را به دست آورید، در دنیای وب بهتر دیده شود، با این نسخه از وب سایت می توانید کاربران را به جمع خانواده خود بیفزاید.

شرح خدمات


طراحی وب سایت با استفاده از فریمورک گلاویژه که محصول تولیدی شرکت توسعه فن آوری آریا وندیداد است، انجام می شود، به همین دلیل تمامی قابلیتهای سیستم گلاویژ در وب سایت طراحی شده وجود خواهد داشت.
فریمورک گلاویژ به ما اجازه می‌دهد یک وب سایت با تمامی خواسته‌های مشتریان تهیه نماییم. بدون آنکه بخش اضافه‌ای در سیستم وجود داشته یا بخشی از آنچه که مشتریان لازم دارند قابل پیاده‌سازی نباشد. این فریمورک یک ابزار طراحی وب سایت است که با ویژگی‌های منعطف پذیر خود قابلیت طراحی و تولید انواع وب سایت در مقیاس‌های مختلف را می‌دهد.
لازم به توضیح است، پلنهای معرفی شده، فقط برای اطلاع از قابلیت‌ها و مقیاس‌های طراحی وب سایت ارائه شده و تمامی بخش‌های معرفی شده می‌تواند در هر نسخه‌ای وجود داشته یا نباشد. انتخاب بخش‌های مورد نظر شما بر اساس نیاز و خواسته‌های مشتریان تهیه و بر همان اساس هزینه‌های طراحی محاسبه می‌شود. در نتیجه هزینه اضافه‌ای یا سرویس اضافه‌ای برای مشتریان به‌وجود نخواهد آمد.

مشخصات گلاویژ


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


سعی می کنیم در شبکه های اجتماعی مطرح به جهت سادگی در دسترس بودن، با شما در ارتباط باشیم.
  تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، روبروی بیمارستان کسری، بن بست آریا، ساختمان آریا، پلاک 2، طبقه دوم، واحد 4.
  تلفکس: 88790200 - 88663558

تماس


اگر سوالی دارید یا مطلبی را می خواهید جویا شوید، می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.

 
 
 
 

بدون حساسیت به حروف بزرگ و کوچک